top of page

Satış Talebi

Türkiye'de 2018 yılı'ndan beri her yıl yeni üreticiler kenevir tarımı yapmaya başlamakta ve mevcut üreticiler her yıl arazi hacimlerini genişletmeye çabalamakta. Tarımsal üretim 

haricinde, yapılan sanayi yatırımlarının da artması ile bitkisel hammadde ve yarı mamül alımına olan talep de her yıl yükselmektedir.

 

Kenevir A.Ş. olarak, yasal ekimi 

gerçekleştirilen endüstriyel kenevir

ürünlerinizi uygun alıcılarla buluşturmayı ve her gün büyüyen kenevir sanayisine en verimli biçimde katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

 

Farklı ürün cinsleri üzerinden uzman mühendis ekibimiz elinizdeki ürün cinsine, bulunduğunuz bölgeye ve üretim hacminize göre satış yapabileceğiniz en uygun alıcılar ile sizleri en kısa zamanda buluşturmak için çalışmaktadır. Dinamik piyasa şartları ve üretim hacmine ve talebe göre değişken fiyatlandırmalardan en az şekilde etkilenmeniz ve en doğru fiyattan ürünlerinize alıcı bulmanız için çalışmaktayız.

Bunu en verimli şekilde yapabilmemiz için lütfen gerekli alanları titizlik ile doldurunuz. Elinizdeki ürün cinsini doğru bir şekilde seçiniz. Eğer birden fazla ürüne sahipseniz lütfen farklı teklifler olarak gönderiniz. Eğer varsa elinizdeki ürünlerin görsellerini de paylaşmanız değerlendirme açısından çok faydalı olacaktır.

Teklifiniz ürün havuzumuza aktarılarak en yakın zamanda sizinle iletişime geçilecektir.

Satış Talebi Gönderin
Görüntü Yükle

Teklifiniz Başarı ile Gönderildi

bottom of page